Položek:  0
Cena s DPH:  0
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty
Obj. kód RD-8003-CE
Cena 454,- Kč
Sazba DPH 21 %
Výrobce Lucky-Kitty
Dostupnost Skladem - ihned k odběru
tisk
množství (ks)
Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty je určeno k nepřetržitému provozu 24 hodin denně. Vodní čerpadlo je velmi tiché a dlouhodobě spolehlivé, je TÜV testováno a schváleno. K čerpadlu je dostatečně dlouhý 1,75 m bezpečností el. kabel a je provozně velmi úsporné. Jeho spotřeba el. energie pouze 2 W (T.j. méně než pohotovostní režim TV). Čerpadlo je nutné pravidelně rozebrat a vyčistit především od vodního kamene. Při pravidelném čištění (frekvence závisí na tvrdosti vody) má čerpadlo živonost 5 a více let.

Jak se starat o čerpadlo:

Každý měsíc (u hodně tvrdé vody i častěji) vyjměte čerpadlo, ponořte jej cca na 12 hodin, např. na noc, do vody s octem (poměr voda/ocet 10:1) a pak čerpadlo v této vodě zapněte, aby se uvolněný vodní kámen vypláchnul. Pak jemně odendejte z čerpadla boční černou mřížku. Pod ní je vrtulka, kterou vyndáte přes mírný odpor z otvoru, ve kterém je zasazena. Vrtulka drží pouze magnetickou silou, takže se odporu při vyndavání nemusíte bát. Vrtulku i otvor vyčistěte, všechny díly propláchněte proudem vody.Náhradní čerpadlo k fontánce Lucky-Kitty je určeno k nepřetržitému provozu 24 hodin denně. Vodní čerpadlo je velmi tiché a dlouhodobě spolehlivé, je TÜV testováno a schváleno. K čerpadlu je dostatečně dlouhý 1,75 m bezpečností el. kabel a je provozně velmi úsporné. Jeho spotřeba el. energie pouze 2 W (T.j. méně než pohotovostní režim TV). Čerpadlo je nutné pravidelně rozebrat a vyčistit především od vodního kamene. Při pravidelném čištění (frekvence závisí na tvrdosti vody) má čerpadlo živonost 5 a více let.

Jak se starat o čerpadlo:

Každý měsíc (u hodně tvrdé vody i častěji) vyjměte čerpadlo, ponořte jej cca na 12 hodin, např. na noc, do vody s octem (poměr voda/ocet 10:1) a pak čerpadlo v této vodě zapněte, aby se uvolněný vodní kámen vypláchnul. Pak jemně odendejte z čerpadla boční černou mřížku. Pod ní je vrtulka, kterou vyndáte přes mírný odpor z otvoru, ve kterém je zasazena. Vrtulka drží pouze magnetickou silou, takže se odporu při vyndavání nemusíte bát. Vrtulku i otvor vyčistěte, všechny díly propláchněte proudem vody.

Kontakty

Provozovatel
Výhradní zastoupení Lucky-Kitty v ČR
VETCENTRUM Duchek s.r.o.
IČ: 273 93 534
DIČ: CZ273 93 534
Prodej a distribuce:
Petshop VETCENTRUM
Radlická 65
150 00 Praha 5

Otevírací doba prodejny:
Pondělí - Pátek: 9:00 - 19:00
Sobota: 10:00 - 15:00
Rychlý kontakt:
E-mail: obchod@happy-kitty.cz
Tel: 773 277 316, 235 316 316
http://www.happy-kitty.cz

www.facebook.com/HappyKitty.cz https://www.facebook.com/HappyKitty.cz
Všechna práva vyhrazena © Happy-Kitty 2013
Powered by CRS NETCOM